Loading

Odbudowa włosów

Nowy rewelacyjny zabieg na rynku: odbudowa włosów za pomocą ultradźwięków i podczerwieni.

 

Dlaczego zaprojektowano to urządzenie?

 

Pewne zabiegi chemiczne stosowane w salonie fryzjerskim np. koloryzacja włosów mogą nieś zagrożenie dla kondycji włosów. zarówno składniki odzżwcze w kuracji pielęgnacyjnej jak i pigmenty koloru nie zawsze są całkowicie absorbowane przez włosy, powodowane jest to przez łuskę włosa, która nie zamyka się w 100%, a to sprawia, że włosy pozbawione są jedwabistego blasku. Nadmierne ciepło zawsze działa szkodliwie na włosy. Łuska włosa spuchnięta od ciepła rozszerza się i powoduje utratę wody oraz rozpad protein, nawet podczas trwania samego zabiegu.

Z naszym urządzeniem do pielęgnacji włosów absorpcja wzrasta od 40% do 60%. Nasza prostownica daje nam 2 korzyści: zaawansowaną technologię i bardziej profesjonalne usługi.

Jak to działa?

Promienie podczerwieni wykorzystywane są do leczenia uszkodzonej tkanki włosów i stymulowania krążenia krwi w skórze głowy, dla utrzymania zdrowych i odżywionych włosów.

 

Magnetyczne wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego zmieniając strukturę cząsteczek, bez podwyższania temperatury. Dzięki ultradźwiękom, składniki odżywcze oraz pigment zostają efektywnie wchłonięte przez włos, a promienie podczerwieni pomagają w bezpośredniej odbudowie uszkodzonej tkanki włosa, bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski włosa. Dzięki temu kora włosa zostanie odbudowana, co zapobiegnie rozdwajaniu sie końcówek oraz łamaniu włosów. Elastyczność włosów zostanie wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione.

 prostownica-ultradzwiekowa-ultrasonic-2

Atelier – Paweł Serkis