Loading

O nas

 

Atelier Paweł Serkis

 

serkis5Salon fryzjerski Atelier to doświadczenie w branży i jednocześnie nowatorskie podejście do sztuki, jaką jest fryzjerstwo. Jest to nasza pasja, dlatego też dbamy o to, aby Atelier oferował wszelkie zabiegi fryzjerskie począwszy od strzyżenia, przez koloryzacje, trwałe, upięcia, fryzury okolicznościowe a skończywszy na zabiegach regeneracyjnych, pielęgnacyjnych oraz przedłużaniu włosów. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach najwyższej jakości.

 

Ciągle szkolimy się u najlepszych stylistów krajowych i zagranicznych, co potwierdzają certyfikaty zamieszczone w salonie. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby zapewnić Klientom nowe usługi .

 

Dbamy o to, aby usługi przez nas oferowane były profesjonalne oraz indywidualnie dobierane. Staramy się, sprostać wszelkim oczekiwaniom, doradzić najlepszą stylizację dla każdego Klienta.

 

Mamy nadzieję, że wybór Salonu Atelier sprawi, że utwierdzą się Państwo w przekonaniu o wyborze naszego salonu jako swojego fryzjera, który sprawi, że Państwa włosy będą zdrowe, lśniące i lepiej odżywione.


Współpracujemy z najlepszymi czyli :

 

Akademia Ducastel to fryzjerskie centrum edukacyjne. Paweł Serkis dołączył do gronazinstruktorów Akademii Ducatel, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje aby móc przekazywać wiedzę Uczestnikom szkoleń Akademii Ducastel na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi tendencjami rozwoju branży i światową modą fryzjerską.

Photo Session to współpracujący z nami zespół profesjonalistów w dziedzinie fotografii (ślubnej, studyjnej, produktowej). Dzięki sesji zdjęciowej z Photo Session zrobią Państwo swoim pociechom wspaniałą pamiątkę z czasów dzieciństwa czy zapewnią profesjonalne zdjęcia z każdej imprezy.

 

DORISSA Autorska Pracownia Mody Ślubnej i Wieczorowej to producent sukien ślubnych i wieczorowych. Oferujemy kreacje z szerokiej gamy, trafiające w gusta naszych Klientów. Głównym obszarem działalności firmy DORISSA jest szycie na miarę sukni ślubnych i wieczorowych.

 

Atelier – Paweł Serkis