Loading

Manicure japoński

jap+podMasz zniszczone paznokcie, które są kruche i się rozdwajają? Manicure Japoński zadba o Twoje paznokcie odżywiając je od wewnątrz, w przeciwieństwie do odżywek które działają dość powierzchownie.

Historia manicure japońskiego jest bardzo długa. Od dawna uważano, że dłonie są naszą ważną wizytówką. Powinny być zadbane niezależnie od mody i trendów, ponieważ piękno i naturalność naszego ciała zawsze będzie w cenie.

 
Początki manicure japońskiego sięgają XVII w.n.e, kiedy to tę metodę pielęgnacji paznokci opracowały i zaczęły stosować japońskie arystokratki. Metoda ta została rozwinięta i rozreklamowana przez firmę P.Shine. Na polskim rynku jest to całkowita nowość, która robi ogromną furorę w gabinetach kosmetycznych. Świadomość o działaniu i wpływie naturalnych składników zawartych w japońskim manicure wciąż rośnie, a co za tym idzie, budzi olbrzymie zainteresowanie tym zabiegiem.
 
 
 
Japoński manicure:
 
– odżywia płytkę,
– wzmaga cyrkulację krwi i przyczynia się przez to do przyspieszenia wzrostu paznokci oraz poprawia ich kondycję.
 

W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Zawiera również krzemionkę z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia.

 

Wskazania do manicure japońskiego:

 

Stosowanie zabiegu zaleca się w przypadku paznokci łamliwych, kruchych, rozdwajających się. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Po zabiegu paznokcie są błyszczące, dzięki czemu wyglądają na zadbane i zdrowe.
Płytka paznokcia zyskuje różowo-perłowy połysk, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, należy ją powtarzać co dwa tygodnie, aż do pełnego zrośnięcia paznokcia.

Atelier – Paweł Serkis